Kontakt

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu

ul. Kokoszków 71
34-400 Nowy Targ

e-mail: ppwsz@ppwsz.edu.pl

NIP: 735-24-32-038
REGON: 492722404
Konto bankowe:
Kredyt Bank Sa, II Oddział w Krakowie, Filia w Nowym Targu
nr konta 91150014871214800339430000

 

Dziennik Podawczy (18) 26-10-700,
(18) 26-10-701
Fax (18) 26-10-708
Rektor (18) 26-10-720


rektor@ppwsz.edu.pl

Prorektor (18) 26-10-711 rektorat@ppwsz.edu.pl
Kanclerz (18) 26-10-739 kanclerz@ppwsz.edu.pl
Kwestor (18) 26 10 704 kwestura@ppwsz.edu.pl
Biuro Rektora

(18) 26-10-720

(18) 26-10-711

rektor@ppwsz.edu.pl

rektorat@ppwsz.edu.pl

Sekretariat Kanclerza (18) 26-10-710 biuro.kanclerza@ppwsz.edu.pl
Dział Współpracy i 
Promocji
(18) 26-10-727 promocja@ppwsz.edu.pl
Dział Nauczania (18)26-10-702 
(18)26-10-712
dn@ppwsz.edu.pl
Dział Obsługi Studenta dos@ppwsz.edu.pl
IRiT - IIŚ

(18)26-10-728

dos@ppwsz.edu.pl
AiU - IOŚ (18)26-10-731 dos@ppwsz.edu.pl
IRM - IP (18)26-10-733 dos@ppwsz.edu.pl
IF - IH (18)26-10-732 dos@ppwsz.edu.pl
Sekretariat Instytutu
Architektury i Urbanistyki
(18) 26-10-729 aiu@ppwsz.edu.pl
Sekretariat Instytutu
Humanistycznego
(18) 26-10-717 ih@ppwsz.edu.pl
Sekretariat Instytutu
Rekreacji i Turystyki
(18) 26-10-706 irit@ppwsz.edu.pl
Sekretariat Instytutu 
Inżynierii Środowiska
(18) 26-10-706 iis@ppwsz.edu.pl
Sekretariat Instytutu
Pielęgniarstwa
(18) 26-10-726 ip@ppwsz.edu.pl
Sekretariat Instytutu
Fizjoterapii
(18) 26-10-736 if@ppwsz.edu.pl
Sekretariat Instytutu Ratownictwa Medycznego
(18) 26-10-717
rm@ppwsz.edu.pl
Sekretariat Instytutu Ochrony Środowiska (18) 26-10-729 ios@ppwsz.edu.pl
Zamówienia Publiczne (18) 26 10 709 zampub@ppwsz.edu.pl
Zaopatrzenie, zakupy (18) 26 10 744 zaopatrzenie@ppwsz.edu.pl 
Administrator budynku (18) 26 10 744 budynek@ppwsz.edu.pl
Informatyka (18) 26 10 743 informatyka@ppwsz.edu.pl
Administracja
budynku
(18) 26 10 746 budynek@ppwsz.edu.pl
Kadry (18) 26 10 705 kadry@ppwsz.edu.pl
Płace

(18) 26 10 707

(18) 26 10 722

place@ppwsz.edu.pl

place1@ppwsz.edu.pl

Kwestura (18) 26 10 704 kwestura@ppwsz.edu.pl
Kasa (18) 26 10 703 kasa@ppwsz.edu.pl
Czytelnia, Biblioteka (18) 26-10-714 biblioteka@ppwsz.edu.pl
Biuro Karier
(18) 26 10 730 bk@ppwsz.edu.pl
  • Podhale
  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • E-Rekrutacja
  • Rozbudowa uczelni
  • EDni Otwarte
  • Plan miasta
  • Galeria
  • Konferencje
  • Rozbudowa uczelni